Бах для всіх

В історії світової музичної культури феномен Йоганна Себастьяна Баха не має рівних: жоден композитор не зробив такого впливу на творчість, виконання, дослідницьку думку, на становлення національних композиторських шкіл, як цей великий митець. Мистецтво Й. С. Баха стало однією з головних зв’язуючих ланок, що поєднують різноманітні національні музичні культури, тяга до розуміння його музики об’єднує все людство. 

Читати...

Оголошуємо результати конкурсу на заміщення вакантної посади в КЗК «Академічний камерний хор «Кантус» Закарпатської обласної ради.

27 лютого 2019 року, в КЗК «Академічний камерний хор «Кантус» Закарпатської обласної ради, відбувся конкурс на заміщення вакантних посад. Згідно рішення конкурсної комісії, переможцем визнано Левітіну Зінаїду Вікторівну – артистку хору першої категорії.

Читати...

Духовна музика Джованні Палестрини та Гайнріха Шютца.

23 лютого о 18:00, в художньому музеї імені Йосипа Бокшая, відбудеться концерт академічного камерного хору “Кантус”-Духовна музика Джованні Палестрини та Гайнріха Шютца.

Читати...

Конкурсу на заміщення вакантних посад

Читати...

Концерт до Дня Святого Миколая

Традиційний концерт Академічного хору “Кантус” до дня Святого Миколая, для дітей та батьків, відбудеться 20 грудня о 18 годині. (Вулиця Руська, 3 в місті Ужгород)

Читати...

Нова концертна програма «Плід молитви»

Академічний хор “Cantus” розпочинає новий концертний сезон 7 жовтня 2018 року, програмою “Плід молитви” . Презентація відбудеться в місті Ужгород, в атріумі будівлі Ф. Крупки (ОДА)

Читати...

11 турне «Кантусу» у Швейцарії на запрошення швейцарської асоціації «NeSTU» /Мережа Швейцарія-Закарпаття / Україна

Вже в одинадцятий раз «Кантус» виступить із рядом концертів у Швейцарії. Цьогорічне турне пройде з 14 по 28 жовтня. Як і в минулі роки, так і цього разу, хор презентуватиме публіці декілька програм . Центральною ж стане програма „Fruits of Prayer“ («Плоди молитви»), яка об’єднує духовні твори композиторів східної та західної Європи, різних епох та стилів, які зливаються в одному звучанні.

Читати...

8-й фестиваль сучасної духовної музики

З 29 квітня по 2 травня в Ужгороді увосьме пройшов Фестиваль сучасної духовної музики. Упродовж фестивальних днів у різних мистецьких локаціях Ужгорода відбулися концерти духовної музики, а також майстер-класи та лекції від учасників фестивалю.

Читати...

Майстер-клас із «Кантусом» в Ужгороді

Багаторічний проект хору – майстер-класи для любителів хорового співу з-за кордону в рідному місті Ужгород.

Читати...

Ювілейний концерт до 25-річчя хору

“Мрією мого життя було створення професійного хору. Те, що це сталося тоді, коли було неможливим, вважаю справжнім чудом!” Еміл Сокач.

У грудні цього року виповнюється рівно 25 років з дня створення професійного камерного хору «Кантус». Святкування свого дня народження «Кантус» хоче провести разом з усіма своїми шанувальниками. Тому 9 грудня 2017 року, у суботу, академічний камерний хор „Кантус“ запрошує усіх бажаючих  на свій Ювілейний концерт. У програмі кращі хорові композиції з репертуару хору та фрагменти “Різдвяної ораторії” Й.С. Баха.

Читати...