Конкурсу на заміщення вакантних посад

Читати...

Концерт до Дня Святого Миколая

Традиційний концерт Академічного хору “Кантус” до дня Святого Миколая, для дітей та батьків, відбудеться 20 грудня о 18 годині. (Вулиця Руська, 3 в місті Ужгород)

Читати...

Нова концертна програма «Плід молитви»

Академічний хор “Cantus” розпочинає новий концертний сезон 7 жовтня 2018 року, програмою “Плід молитви” . Презентація відбудеться в місті Ужгород, в атріумі будівлі Ф. Крупки (ОДА)

Читати...

11 турне «Кантусу» у Швейцарії на запрошення швейцарської асоціації «NeSTU» /Мережа Швейцарія-Закарпаття / Україна

Вже в одинадцятий раз «Кантус» виступить із рядом концертів у Швейцарії. Цьогорічне турне пройде з 14 по 28 жовтня. Як і в минулі роки, так і цього разу, хор презентуватиме публіці декілька програм . Центральною ж стане програма „Fruits of Prayer“ («Плоди молитви»), яка об’єднує духовні твори композиторів східної та західної Європи, різних епох та стилів, які зливаються в одному звучанні.

Читати...

8-й фестиваль сучасної духовної музики

З 29 квітня по 2 травня в Ужгороді увосьме пройшов Фестиваль сучасної духовної музики. Упродовж фестивальних днів у різних мистецьких локаціях Ужгорода відбулися концерти духовної музики, а також майстер-класи та лекції від учасників фестивалю.

Читати...

Майстер-клас із «Кантусом» в Ужгороді

Багаторічний проект хору – майстер-класи для любителів хорового співу з-за кордону в рідному місті Ужгород.

Читати...

Ювілейний концерт до 25-річчя хору

“Мрією мого життя було створення професійного хору. Те, що це сталося тоді, коли було неможливим, вважаю справжнім чудом!” Еміл Сокач.

У грудні цього року виповнюється рівно 25 років з дня створення професійного камерного хору «Кантус». Святкування свого дня народження «Кантус» хоче провести разом з усіма своїми шанувальниками. Тому 9 грудня 2017 року, у суботу, академічний камерний хор „Кантус“ запрошує усіх бажаючих  на свій Ювілейний концерт. У програмі кращі хорові композиції з репертуару хору та фрагменти “Різдвяної ораторії” Й.С. Баха.

Читати...

Концерт сучасної духовної музики

Сучасна духовна музика – один із найулюбленіших напрямків роботи хору «Кантус». Щоразу співаки намагаються розширити як свої горизонти, так і музичні смаки своїх слухачів. У своїй новій концертній програмі «Кантус» пропонує твори українських композиторів – ювілярів Юрія Ланюка, Євгена Станковича, Валентина Сильвестрова, а також Анджея Нікодемовича, Олів’є Мессіана, Джона Тавенера та Арво Пярта.

Концерт відбудеться  в Ужгородському хресто-воздвиженському Кафедральному собор.

Читати...

Програма «ЦВІТ. Чи я живу?… »

В день незалежності «Кантус» виступає у Львові в рамках Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt.  LvivMozArt — мистецький проект, який об’єднує найкращих музикантів України та світу.

До Дня незалежності України наш хор як спеціальний гість фестивалю презентуватиме  авторський проект Наталії Половинки «ЦВІТ. Чи я живу?… » (http://wordvoice.org/tsvit/)

Поезія Тараса Шевченка голосом народної пісні та сучасних українських композиторів Богдани Фроляк, Валентина Сільвестрова

Діють:

СПІВАЧКА – НАТАЛІЯ ПОЛОВИНКА

КОМПОЗИТОР – БОГДАНА ФРОЛЯК

ХОР – Академічний камерний хор «Cantus», художній керівник та диригент – ЕМІЛ СОКАЧ

Читати...

“Світла/Темна ніч душі”

Камерний хор «Кантус» запрошує мукачівців та гостей міста поринути в музику найбільш відомих сучасних композиторів-лауреатів премії Grammy.

Ця музика полонить свіжими гармоніями, заворожує своїми ритмами, підкупає своєю щирістю та дивує несподіваними знахідками. Проект народився на основі однієї з найбільш улюблених програм хору «The Soul» (“Світла/Темна ніч душі”) та обіцяє глядачам незабутній вечір.

Концерт відбудеться 13 червня у Християнському культурному центрі міста Мукачево.

Читати...