Маємо честь проанонсувати наступну подію з серії «Лекції під відкритим небом»! Її можна буде побачити і почути лише в записі, а не в режимі live відео. Справа в тому, що якість аудіо цього разу є надважливою, адже це – «Вечір музики». Трансляція наживо не дала б нам очікуваного рівня звуку.

Вечір має бути особливим, погляньте лише на учасників та програму:

 Маріанна Сокач, Дмитро Шевченко:
«Інтерпретація музики минулого на сучасних та автентичних інструментах»

 Еміл Сокач, камерний хор Cantus Choir
«Духовна та світська музика епохи Відродження»

————————–————————–——-

Трохи розповімо про те, хто і що стоїть за нашими акціями. Серія культурно-освітніх подій на Винничній, 13 – це приватна ініціатива господаря чудового саду, ужгородського архітектора і захисника культурної спадщини Петра Сарваша. Допомагають у цій справі Uzhhorod Modernism та ANKON project group. За лаштунками немає жодних грантів, спонсорів чи офіційних інституцій, принаймні, наразі. Нами рухає мета – подарувати всім зацікавленим нові знання та враження в цей час, коли культура особливо потрібна.

Учасники програми діляться з вами своїми знаннями та майстерністю безкоштовно, таким чином роблячи свій потужний внесок в існування «В13». Кілька присутніх глядачів на події допомагають фінансовими внесками на організацію, аби ініціатива і надалі існувала.

Запрошуйте на сторінку друзів, яким це може бути цікаво. Дякуємо за інтерес і підтримку!